Kanlıca Mahallesi, Hacı Muhittin Sk. No:40, 34810 Beykoz/İstanbul (0 216) 537 86 70

Davet & Organizasyon

DAVET ALANLARIMIZ

Ada Kanlıca Baro Bahçe hizmete başladığı 2014 yılından bu yana misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmayı prensip edinmiştir. Türk ve dünya mutfağından özgün lezzetlerin yer aldığı menüleri ile ADA ALAKART, çevresi asırlık ağaçlarla çevrili ve doğal çim zeminli ADA BAHÇE, yaz-kış her çeşit davete ev sahipliği yapan ADA DELUXE ve muhteşem İstanbul Boğaz’ı manzarasıyla ADA BOSPHORUS ile konuklarına hizmet vermeye devam ediyor. Toplamda 4 kattan oluşan ADA KANLICA, tüm etkinliklerinin en güzel şekilde gerçekleşmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

DAVET ALANLARIMIZI GÖRÜN


DÜĞÜN NİŞAN KINA

Kapalı mekanlardan kurtulun. Yeşille iç içe, sevdiklerinizle muhteşem bir günde hayatınızın ilk adımını atın.

ÖZEL GÜN KUTLAMALARI

Sizin için özel olan bazı anları kutlamak isteyip ne yapacağınızı bilmiyor, veya aklınızdaki fikirleri gerçeğe dönüştürmek için profesyonel dokunuşlara ihtiyaç duyuyorsanız hayal ettiğiniz kutlamayı birlikte planlamak ve gerçekleştirmek için buradayız.

İŞ YEMEKLERİ

Şehrin trafik ve gürültüsüne bir de iş stresi eklenince çalışanlarınızın düşen motivasyonunu yeniden toplamak veya yeni iş ortaklarınızla atacağınız adımlara karar vermek için sizi şehrin gürültü ve stresinden uzak rahat bir ortamda misafir edelim.

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

Düğün günü yaklaştı ve artık stresiniz tavan yaptı. Bu dönemde düşünmeniz gereken onlarca problem var. Bu eğlenceli ve sizi bu stresten uzaklaştıracak geceyi bize bırakın.

Hemen İletişime Geçin